• Свеж
23 см 3,5 мм двојниот конектор приклучок машки - женски адаптер џек стерео аудио кабел

23 см 3,5 мм двојниот конектор приклучок машки - женски адаптер џек стерео аудио кабел

Оценка на посетителот:
DEN 59.04

Стока
Во продавницата


12510 Препорачувам За 3.5 mm аудио џек кабел Машки и женски конектор адаптер Две аудио кабли Стерео аудио кабел 3,5 мм аудио џек-кабел
Машки и женски конектор адаптер
Две аудио кабли
Стерео аудио кабел
Должина : 23 см
Боја : Црна
Пакет : 1 x 2 аудио кабли
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на производот

Должина:
Бренд Име:
Fasdga
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
HDMI
Тип:
HDMI Кабли
Функција:
Никој

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.