• Свеж
За HDTV Мини Композитни HDMI да се РКА на Аудио Видео AV CVBS Адаптер Конвертор Поддршка NTSC ПАЛ Излез HDMI ДА AV Адаптер

За HDTV Мини Композитни HDMI да се РКА на Аудио Видео AV CVBS Адаптер Конвертор Поддршка NTSC ПАЛ Излез HDMI

Оценка на посетителот:
DEN 576.00

Стока
Во продавницата

Ние ќе го онлајн цело време(се Очекува текот на ноќта и Викенд ден),ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор и е-маил.Ние, исто така, ќе им даде 5 ѕвезди
г . Повратната информација е многу важна за нас,така што пред да ни даде негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги споделите со секој клиент се задоволни со тоа. Ако ви треба замена на стоки,на товар на купувачот треба да се носи,ние би можеле да го плати ја товар. Ако е датум на испорака во близина на текот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака. Ние поддршка Кина Пост,Швајцарската Пост,DHL,EMS,Фед-ex,и сите предмети со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост,Швајцарската Пост. Димензии (mm) : 66(Д) x55(W) x20(H)
4.
Повратни информации :
а .
За HDTV Мини Композитни HDMI да се РКА на Аудио Видео AV CVBS Адаптер Конвертор Поддршка NTSC ПАЛ Излез HDMI ДА AV Адаптер
Спецификации
1. Нашите производи имаат 12 месеци Гаранција,ако во ова време за да ги одрази tiem е дефектен,ние не го поддржуваат врати и ВРАЌАЊЕ. Излезни портови : 1x RCA (Жолта, Бела, Црвена)
3. Ниска моќност, Нема моќ адаптер.Поради строгите обичај се провери,превозот време за да Бразил ќе треба 30-90 дена. Влезни порти : 1x HDMI. Доколку вашиот производ има проблем,ве молиме контактирајте со нас во навремено ,таму ќе има 7 дена .
Враќање&Наплата :
а . Поддржува NTSC и PAL две стандардни ТВ формат
излез
СПЕЦИФИКАЦИИ
1. Wight (g) : 40
5. Нормално, брод цел во рок од 3-5 дена, по плаќање на Проверка. Кога вашиот производ не можат да работат,ве молиме да обезбеди Видео и слики да ни во навремено,ние ќе, според вашиот видео или слики да ви даде најдобри решенија.

Карактеристики на производот

боја:
Црна
Должина:
NO
Конектор Б:
РКА
Број На Модел На:
HTA001
Примена:
Мултимедијални,Телевизија,Следење На
Функција:
HDMI1.4
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
HDMI
Надворешниот Дијаметар:
0.1
Пакет:
Пакет 1
оклопна:
Комбинација
Тип:
HDMI Кабли
Бренд Име:
Playvision
боја:
Бела
Точка име :
HDMI да AV конвертор
видео влез:
HDMI-ВО
Видео излез:
AV РКА-OUT
Поддржува HDMI ™ Излез:
480p/720p/1080p/60hz
HDMI Vertiong:
1.4
Конектор тип:
HDMI
Конектор Боја:
Злато

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.