• Свеж
Автомобил HUD Главата Горе Екранот За Dodge Полнач / Предизвикувач 2015 Година Refkecting Шофершајбната Екран Безбедно Возење Екран Проектор

Автомобил HUD Главата Горе Екранот За Dodge Полнач / Предизвикувач 2015 Година Refkecting Шофершајбната

Оценка на посетителот:
DEN 3120.00
DEN 2340.00 -25 %

Стока
Во продавницата

[ Купувачот Известување ] 1) сад купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 2) руската Федерација купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 3) Велика Британија, Франција, Германија, Itay и Шпанија купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели), нема потреба да се плати било обичај данок ! Германија купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начин, ве молиме да снабдување вашето AVT или EORI број.
Цел Процес :
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ. HUD Екран : HUD инсталација постапка 1.Лоцирање на 16 pin дијагностички врска (видете слика 2). 4) Middel Исток земји купувачи, ве молиме мора да остави P. HUD Главни Карактеристики : 1. Проверете околу областа под воланот за OBD plug б.Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната - Saft Возење Екран Проектор - За Dodge Полнач / Предизвикувач 2015 2016 Година автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD. Способност да се прикаже голем број на автомобил статистики, вклучувајќи : брзина, моторот ротациона брзина, температура на водата, батеријата напон, моментален потрошувачка на гориво, просечната потрошувачка на гориво, локално време,еден возење време,километражата мерење, shift потсетување, fatigued возачот потсетување, низок напон аларм, аларм за висока температура, брзина алармот, моторот грешка алармот, грешка на кодот елиминација, способност да се промени единици на пр. Автоматско и рачно светлината прилагодување на владата. Ова е обично се наоѓа во областа под воланот. Неуспехот на погоре : Почекајте до една минута за софтвер за синхронизација и потврди OBD кабел е вклучен во правилно.

Карактеристики на производот

Номинална моќност:
4X45W
Жица или Безжично:
obd конектор
Фрекфенција:
12v
Големината На Името:
125mm*75mm*15mm
Бренд Име:
Liandlee
Автомобил Направи:
На сите Автомобили Со OBD Конектор

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.