• Свеж
Натпревар-Up Промоција на Жените План Комбинација Хулахопки Жените Порибување Темен тен Крстот бесплатен превозот

Натпревар-Up Промоција на Жените План Комбинација Хулахопки Жените Порибување Темен тен Крстот бесплатен превозот

Оценка на посетителот:
DEN 350.40
DEN 333.00 -5 %

Стока
Во продавницата


ВЕЛАТ BYE-BYE НА СУПЕР ПАЗАРОТ ,СЕКОГАШ ПРОДАЖБА СО ВИСОКА ЦЕНА НА СТОКАТА СЕ ПРОДАВА ДО ВАС ДИРЕКТНО ОД ФАБРИКАТА, ДА ВИ ПОМОГНЕ ДА ЗАШТЕДИТЕ МНОГУ ПАРИ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. МАТЕРИЈАЛ : 95%НАЈЛОН, 5% ELASTANE. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси . НО УВОЗ ИСТ КВАЛИТЕТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 2) ве Молиме распрашува што пред да ја Купите на вашата земја е царинската испостава што овие дополнителни трошоци можат да се применат. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За Испорака
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Бренд Име:
Натпревар-Up
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
се прилагодите стил
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон
Стил:
Јапонија и Јужна Кореја
квалитет:
ЈАПОНСКИ КВАЛИТЕТ на Хулахопки
дизајн:
додатоци лак
Големина:
150-170CM

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.