• Свеж
100pcs/многу T5577 3M Налепница Лепило Rewritable Ситна Паричка Картички Ознака ИСО 11784/11785 Дијаметар 25mm

100pcs/многу T5577 3M Налепница Лепило Rewritable Ситна Паричка Картички Ознака ИСО 11784/11785 Дијаметар 25mm

Оценка на посетителот:
DEN 2160.00

Стока
Во продавницата

,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти.
Слика :
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
100pcs/многу T5577 3 M Налепница Лепило Rewritable Ситна Паричка Картички Ознака ИСО 11784/11785 Дијаметар 25mm
Материјал : ПВЦ+3 M Налепница
Дијаметар : 25mm
Чип : T5557/T5567/T5577
Фреквенција : 125 Khz
Водоотпорен и safty
Ознака На Тип : Rewriteable
Тежина : 2.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
FR-Токен
Фреквенција:
125KHz
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
25mm
Прочитајте Опсег:
0-10cm
Чип Капацитет:
363bit
Бренд Име:
GZFRZN
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Материјал:
ПВЦ
чип:
T5557/T5567/T5577
Фреквенција:
125KHz
Капацитет:
363bit
Дијаметар:
25mm
читање и пишување:
rewriteable
боја:
Бела
Протокол:
ISO 11784/11785
Име на производ:
смарт токен
Примена:
Контрола На Пристап Членство Управување Со Логистички Систем

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.