• Свеж
Гроздобер стил класичен автомобил светот mural отпечатоци платно сликарство дневна соба деца соба 2 панели дома декорација уметност

Гроздобер стил класичен автомобил светот mural отпечатоци платно сликарство дневна соба деца соба 2 панели дома

Оценка на посетителот:
DEN 959.52

Стока
Во продавницата

Ве молиме бидете внимателни пред наддавање. Уметникот-одделение, киселина-слободен памук платно создава елегантен изглед. Но, ве молам, ве молиме да бидат одговорни за такси превозот да се вратат.
2) Ние исто така, обезбеди носилки барови. Внимание :
a) Слободно се враќа во рок од 15 дена по приемот.
Ако ви се допаѓа други автомобили, само да ни оставите порака за автомобил број. Стандардот време на испорака референца :
Југоисточна Азија : 10-15 дена
Западна Азија и Северна Азија : 15-25 дена
Блискиот Исток : 15-25 дена
НАС : 10-20 дена
Велика БРИТАНИЈА/AU : 15-25 дена
Канада : 20-25 дена
Белгија /Франција/Германија/Шведска : 20-30 дена
Русија : 25-45 дена
Остатокот на Европа : со 25-35 дена
Централна и Јужна Америка : 25-40 дена
Африка : 30-45 ден
2. Тој е подготвен да се откажам.
1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстура, боја и детали. Условите за испорака : Ние нудиме EMS и други меѓународни спедитор услуга очекување на вашиот договор да ги плати трошоците. Сликата јадро ќе биде валани и испраќаат во тешка Цевка. За товарни цена, ние може да се прилагоди за вас. Можете да DIY планината сликарството јадро со дрвени или било рамка ви се допаѓа.
3) Ние имаме многу рамка опции, и разни бои и текстури се достапни. Ние може да го прилагодите рамката за полнење за вас. Но, што е уште поважно, тоа е за DIY забава. На носилки се веќе добро се сече и се испратени до вас во рефус.
b) Не може да биде малолетно лице боја разлика помеѓу вистинската слика и преглед на набљудувачите се должи на следење на поставување и други ефекти.

Карактеристики на производот

боја:
12x16inch Печати 2 парчиња, 16x20inch Печати 2 парчиња, 18x24inch Печати 2 парчиња, 20x28inch Печати 2 парчиња
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
КТ-01-004-01
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.