• Свеж
Нови Убави Девојки Шарени Замав Ѕид Налепници Дрво За Дневни Соби Деца Девојки Соби Дома

Нови Убави Девојки Шарени Замав Ѕид Налепници Дрво За Дневни Соби Деца Девојки Соби Дома

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 577.00 -14 %

Стока
Во продавницата


Превозот
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса за, пред да плаќаат преку . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Карактеристики на производот

боја:
шарени
Големина:
60x90cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Креативните
Бренд Име:
POOMOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
SK9020D

Поврзани производи

Апстракт Модел Сонцето Бели Облаци Пчели Сончев Ден Креативни Цртан Филм Ѕид Налепници Градинка Декорација Налепници

107.52 -15 % DEN 91.00

Производ материјал : ПВЦПроизвод големина : 45*60смПакувањето на производот : OPP вреќаПроизвод карактерис�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.