• Свеж
WXDUUZ Човек се Поправи Неговиот Авто Винил Ѕид Налепница, Само Лепило Уметност Decals За Автомобил Rpair Продавница Дома Декор Момче Ѕид Налепница B475

WXDUUZ Човек се Поправи Неговиот Авто Винил Ѕид Налепница, Само Лепило Уметност Decals За Автомобил Rpair Продавница

Оценка на посетителот:
DEN 287.52

Стока
Во продавницата

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме. Информации за производот Бренд : WXDUUZ Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ * Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.

Карактеристики на производот

Големина:
58 x 22 cm, 32 x 85 cm, 58 x 151 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
B10
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
WXDUUZ
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи

Апстракт Модел Сонцето Бели Облаци Пчели Сончев Ден Креативни Цртан Филм Ѕид Налепници Градинка Декорација Налепници

107.52 -15 % DEN 91.00

Производ материјал : ПВЦПроизвод големина : 45*60смПакувањето на производот : OPP вреќаПроизвод карактерис�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.