• Свеж
2017 топла продажба ѕид налепница модерен дизајн за птици дома декор diy огледало 3d налепници троседот во задниот земјата бесплатен превозот

2017 топла продажба ѕид налепница модерен дизајн за птици дома декор diy огледало 3d налепници троседот во задниот

Оценка на посетителот:
DEN 191.04
DEN 181.00 -5 %

Стока
Во продавницата


*100% Сосема Ѕид Налепници Материјал : Акрилик * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Огледало Боја : сребро црното злато * 1 сет : Мулти-чип Вклучуваат ( Огледало налепници+двострано лепило+Инструкции)
Инсталација ефект 45x45cm
Нашите производи површинскиот слој на заштитна фолија, ве молиме да го отстраните по инсталацијата, ефектот ќе биде многу добро

Карактеристики на производот

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Бренд Име:
lien сосема нов
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
MY527
Тема:
Шема
Материјал:
Акрилик
Функција:
3D Налепница
is_customized:
yes
боја:
злато црна сребро.
Трговија на големо:
Поддршка на големо. Евтини

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.