• Свеж
Нови корејската верзија на ретро школка бисер дијамант brooch pin brooch шамија тока облека shawl тока

Нови корејската верзија на ретро школка бисер дијамант brooch pin brooch шамија тока облека shawl тока

Оценка на посетителот:
DEN 316.80

Стока
Во продавницата


[Име] : Новиот корејската верзија на ретро школка бисер дијамант brooch pin brooch шамија тока облека shawl тока
[size ] : 8.5cmx3cm
Кометал n отворање на applicatio: Облека, чевли торба додатоци, венчаница, рака држи цвет производство додатоци, поединци може да се користи во марами, шамии, windbreaker, капи, чизми за снег, но исто така и како собирање на подароци О
[ пакет ]: Картичка + OPP вреќа

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Материјал:
Легура дијамант

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.