• Свеж
Preskool Бебе Играчка За Деца Градинка Скокање Торба Отворено Спорт Игра Прошири обука реквизити Brinquedos Juguets

Preskool Бебе Играчка За Деца Градинка Скокање Торба Отворено Спорт Игра Прошири обука реквизити Brinquedos Juguets

Оценка на посетителот:
DEN 446.40
DEN 446.00 -0 %

Стока
Во продавницата

Опис :
Материјал : Крпа
Големина : како на сликата за Фотографиите :
Методи За Плаќање
Можете да ги користите само Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
Превозот И Испорака
Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да предвиди што тие можат да бидат.
Гаранција Политики
Нашите производи се покриени со гаранција. За гаранција евалуација, вашиот производ мора да се врати директно до нас. Сите превозот да Гаранција мора да се припејд и осигуреникот.
Добредојдовте на MBY! Уживајте Во Вашата Шопинг Искуство!

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Preskool
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
TD026
сертификација:
3C
Тип:
Скокање Торба
Димензии:
50cm-90cm
Сертификат Број:
2017012203956684
Бар-кодот:
No
Функција:
Соработка/Меѓучовечките Односи И Развој
дизајн:
Животните
3C:
Сертификат
Материјал:
Платно
Возраст Опсег:
> 3 години
Спорт:
Гимнастика
Предупредување:
не оган

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.