• Свеж
Топла Продажба XT60 XT90 Фиксна Стапка Алуминиум Линија Делови на Авиони Модел на Електричен Приклучок Фиксни Алуминиумски Држач Стојат (4PCS/МНОГУ)

Топла Продажба XT60 XT90 Фиксна Стапка Алуминиум Линија Делови на Авиони Модел на Електричен Приклучок Фиксни

Оценка на посетителот:
DEN 330.24
DEN 330.00 -0 %

Стока
Во продавницата


Купувачи Забелешка :
XT60 заградата не plug= Производ само 4pcs XT60 стапка (не се вклучени приклучоци )
XT9 0 заградата не plug= Производ само 4pcs XT9 0 заградата (не се вклучени приклучоци )
XT60 plug= Производот вклучувајќи ед 2 парчиња женски XT60 приклучок + 2 парчиња машки XT60 приклучок (не се вклучени загради )
XT9 0 plug= Производот inclu ded 2 парчиња женски XT9 0 приклучок + 2 парчиња машки XT9 0 приклучок (не се вклучени загради ) XT60 две дупка центар : 21 MM, XT90 дупка центар : 29 MM, со М2.5*6 навртки, завртки главата е внатре во шест агли на.

Карактеристики на производот

боја:
XT60 заградата нема приклучок, XT90 заградата нема приклучок
Заштита Ниво:
IP68
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
XT60/XT90
Големина:
FOR XT60/XT90
Модел:
касета
Играчка тип:
Други играчки
Боја Класификација:
XT60 фиксна стапка XT90 фиксна стапка
На авионите:
модел авион

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.