• Свеж
EN-EL14 USB Двојна Полнач за Nikon Дигитални Камери Coolpix P7800 P7700 P7100 P7000 D5500 D5300 D5200 D3200 D3300 D5100 D3400 Df

EN-EL14 USB Двојна Полнач за Nikon Дигитални Камери Coolpix P7800 P7700 P7100 P7000 D5500 D5300 D5200 D3200 D3300

Оценка на посетителот:
DEN 475.20

Стока
Во продавницата

Негативни повратни информации не се реши ништо и лошо ќе влијае врз нашата продавница, ако има било какви прашања, ве молам само да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, благодарение на вниманието
Снабдувач Ветување Враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
100% компатибилен со Nikon МЗ-24 / MH24 батерија полнач.
Напомена : оваа понуда е продажба на USB двојна полначот само . Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
RingTeam
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
EN-EL14
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Батеријата Број:
2
Пакет:
Пакет 1
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата
Брзо полнење:
Yes
На текст:
DC 5V / 1A(Мин)
Излез:
DC 8.4 V 800mAh / 600mA

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.