• Свеж
Kingcam AC 100-240V DC 12V 1.1 НА ЕУ Plug AC/DC адаптер за полнач Адаптер за видео надзор Камера (2.1 мм * 5.5 мм)

Kingcam AC 100-240V DC 12V 1.1 НА ЕУ Plug AC/DC адаптер за полнач Адаптер за видео надзор Камера (2.1 мм * 5.5

Оценка на посетителот:
DEN 235.20

Стока
Во продавницата

Нашите производи имаат и CE FCC сертификат, можете да се увери за да го купите. Температура заштита 4.
Ви благодариме однапред за вашето разбирање.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Краток спој заштита
По-продажбата на гаранција
3 годишна Гаранција Време ,Живот техничка поддршка на ,1 Месец наплата или да се промени ако unsatisfa загарантирана ,ние ќе ги реши сите ваши проблем по цел.
Испорака :
За повеќето ставки , ние може да испрати стоката во рок од 1-3 дена , превозот времето е 10-40 дена ,90% најголем дел од купувачот може да ја прими пакет во 10-20 дена ,10% купувачот примените пакет во 20-40 дена . така pls бидете трпеливи за производите.
Сите камерата може да се вклопат Kingcam ip камера 8 функција на Заштита 1.
Купувачот ќе биде одговорно за превозот товарни да ја врати стоката.1 НА 24 W Должина на кабел : 100 CM Спецификации : Item големина : 73*37*28mm Нето тежина : 118g Боја : Црна Пакување содржина : 1 x AC/DC адаптер
King Cam бренд производи се извезуваат во Европа, Америка, југоисточна Азија и други земји.
Дека е само да се увери дека стоката ги продаваат се orignal вистински производи. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент искуства. превозот време зависи од локалните поштата.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да испрати негативни повратни информации. Се враќа :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, и ние го прифаќаме reture за било каква причина во рок од 2 недели од датумот на вашето приемот.

Карактеристики на производот

Сензор Големина:
DC 12V 1.1 НА
Напојување:
Нормално
боја:
Црна,Бела
Агол На Гледање (Степен):
360°
Поддржани Оперативни Системи:
Windows Vista,Прозорци 10,За Windows 7,Windows 98,Не,Windows 8,Windows XP
Стил:
Куполата На Камерата
Бренд Име:
KingCam
Технологија:
Пан / Навалување / Зум
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Сензор:
CMOS
Димензии (L x W x D)(mm):
100cm
Леќа (mm):
3.6 mm
Висока Дефиниција:
480P(SD)
Видео Формат На Компресија:
H. 265
Број На Модел На:
ЕУ Приклучок
Мрежен Интерфејс:
Никој
Напојување(V):
5V 2A
Тип:
Видео Камерата
Минимална Осветлување(Лукс):
0.001
Конективност:
EU
Име на производ:
ip камера
CE & препораките на FCC за Сертификација :
Yes
Должина:
100cm
На текст:
100-240V 50/60HZ 0.4 НА
Функција:
може да работи Kingcam камера

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.