• Свеж
HD Wifi Ip Camera Аудио 720p видео надзор Системи за Безжичен МИКРОФОН P2P Затворен Купола Kamera Инфраред Мини Onvif H. 264 IR Ноќ Визија Cam

HD Wifi Ip Camera Аудио 720p видео надзор Системи за Безжичен МИКРОФОН P2P Затворен Купола Kamera Инфраред Мини

Оценка на посетителот:
DEN 2318.40
DEN 1391.00 -40 %

Стока
Во продавницата

264 компресија на владата 1/4-инчен 1.Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас! 1.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. 264 IR Ноќ Визија CAM Onvif HD Wifi IP Camera Безжична P2 P Plug Игра IR Cut Ноќ Визија Купола камера Затворен 1280*720 P 1 MP Вграден Wi Fi модул Вграден микрофон Висока моќност 24 LED Функција : Wi-Fi/802. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Време на испорака : Преку Експрес : Генерално 3-10 работни дена.11/b/g/n , Слободни Фабрика DDNS Поддршка Протокол : TCP, UDP, IP, HTTP, SMTP, DHCP, DNS,ARP, ICMP, POP3, NTP, IPSec Upn P, RTP, и RTCP Двојна поток кодирање / H. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
HD wifi ip camera аудио 720p видео надзор системи за безжичен МИКРОФОН P2 P затворен купола kamera инфраред мини Onvif H.

Карактеристики на производот

Технологија:
Инфраред
Бренд Име:
JIENUO
IR Растојание(м):
20
Напојување(V):
dc 12v 2a
Потрошувачка На Енергија(W):
6w
Сензор:
CMOS
Алармот Акција:
E-Mail Фото
Димензии (L x W x D)(mm):
8см*9cm
Агол На Гледање (Степен):
85
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Сензор Бренд:
SONY
Поддржани Оперативни Системи:
Windows XP,Windows 7,Windows 8
Тип:
ip камера
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Минимална Осветлување(Лукс):
1/4
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Стил:
Куполата На Камерата
Број На Модел На:
ЈОВАН-IP402AR-A-WIFI
Специјални Функции:
минијатурни
Леќа (mm):
стандардно 3.6 mm(6mm/8мм опционално)
Аудио Излез:
Вграден аудио
Тип:
ip камера
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
Мини
Onvif:
Поддршка 2.0
P2P:
Поддршка
Аудио:
Поддршка
Резолуција:
1280*720

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.