• Свеж
Преносни Количка за Виткање Спиење Душеци Плажа Мат Подлога Водоотпорен Алуминиумска Фолија ЕВА Отворено Кампување Пикник Гумени Tapete

Преносни Количка за Виткање Спиење Душеци Плажа Мат Подлога Водоотпорен Алуминиумска Фолија ЕВА Отворено Кампување

Оценка на посетителот:
DEN 268.32
DEN 201.00 -25 %

Стока
Во продавницата


Преносни Количка за Виткање Спиење Душеци Плажа Мат Подлога Водоотпорен Алуминиумска Фолија ЕВА Отворено Кампување Пикник Гумени Tapete
Вовед :
Дали сакате место да седи кога ќе се восхитуваат на убавината на природата, како на пример кога сте на излет, кампување или sunbath? Тука имаме задоволство во препорачува овој Водоотпорен Поддршка Мат . Со ленти функција, тоа не само што може да ве заштити од нечисти подот, но, исто така, може да се спречи на влага во земјата. Може да се стави го на трева, плажа и така натаму. Друга карактеристика е дека овој Водоотпорен Поддршка Мат ужива компактна големина и исклучителен дизајн, може да се земе тоа никаде лесно и удобен . Направени од високо квалитетен материјал, овој Водоотпорен Поддршка Мат може да ги задоволи нивните потреби несомнено. Не двоумете се да одат за тоа.
Карактеристики :
1. Тоа е направен од високо квалитетен материјал, издржлив доволно
2. 100 проценти двојно-страна водоотпорен мат, те штити од влажна трева, песок, и bleachers
3. Карактеристики прикачен торбичката за лесно складирање и преносливост
4. Добар Избор за Пикник, Кампување Патување
5. Ова е исто така неопходно. Отворено мат те прави удобно кога сте надвор
Спецификации :
1. Состојба : Нова
2. Материјал : Алуминиумска Фолија, ЕВА
3. Боја : Сребрена
Големина Информации
S1*2м, М1.5*2м, L2*2М

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
ЕВА,PVE,Алуминиумска Фолија
Отворено Активност:
Пикник Скара
Број На Модел На:
tapete
Со Inflating Режим:
XX
Dampproof Мат Тип:
XX

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.