• Свеж
НАКИТ Браун Долго Пердув Dreamcatcher Earring Хипи Пердув Мини Сон catcher Накит Boho Стил

НАКИТ Браун Долго Пердув Dreamcatcher Earring Хипи Пердув Мини Сон catcher Накит Boho Стил

Оценка на посетителот:
DEN 89.28

Стока
Во продавницата

Во многу прилики, таа е шармантна и привлечна.
Покаже вашиот уникатен вкус и личност.
Обезбедува добра додатоци и украси за девојки и жени.
Персоналните дизајн,Мода и популарност.
Најдобар подарок за вас и вашите пријатели
Боја : Бронзени На Ѕвонење
Материјал : алуминиум пердув
Големина : 13.5*2,2 см
Тежина : 14g/пар
Пакет : opp торбичка
Пакет Содржина : 1 пар x обетки со opp торбичка
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Карактеристики на производот

Метали Тип:
Никој
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.