• Свеж
Лето Стил Жолта Кубни Циркон Обетки за Годишнината Сребро Печат Здравје Кристал Мода Накит Dangle Обетки JE1017A

Лето Стил Жолта Кубни Циркон Обетки за Годишнината Сребро Печат Здравје Кристал Мода Накит Dangle Обетки JE1017A

Оценка на посетителот:
DEN 312.00
DEN 253.00 -19 %

Стока
Во продавницата

Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Направи на раскрсницата на хартија. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.
Чекор 2 .
Чекор 3 .
Само prong поставување со рака!
1.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. Мерење на должина,тогаш се circomference. Три Животната Средина Позлатен
5.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Карактеристики на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Жолта
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
JE1017A
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Кубен Циркони
Quelity:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Жолта
Главниот Камен:
Цирконот
Материјал:
циркони
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
Печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Earring тежина:
7.6 g
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.