• Свеж
Wbmqda Висок Квалитет Сина Природен Камен Tassel Обетки Мода Антички Злато Кристал Dangle Обетки За Жените Бохемски Накит

Wbmqda Висок Квалитет Сина Природен Камен Tassel Обетки Мода Антички Злато Кристал Dangle Обетки За Жените Бохемски

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 216.00 -10 %

Стока
Во продавницата

подготви aslip на хартија и вратоврска на вашиот прст 2. Транспорт време е за 3-7 работни дена. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Производите може да се прилагоди. Дали постојат какви било царински давачки?
Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Како да се задржи следење со мојот парцела?
Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со твоите следење no : ( ја копирате на пребарувачот). Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки.
Производи Покаже
Прстен Големина 1.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. Големината може да има 2-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.Мерење на должина тогаш се circumfererce ЗАБЕЛЕШКА : 1. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.5 g Бренд : Wbmqda Количина : 1pair Материјал : ААА Природен Камен,Смола,Кристал, Цинк легура со антички Злато Позлата занает Дизајн : гроздобер изглед тема Накит,па можеби и некои мали точка или пукнатина во површината Боја : ве молиме љубезно ја прифати малку боја разлика како секој камен се различни и уникатни,ние се обидуваме се потрудиме да ви ја покаже вистинската слика.

Карактеристики на производот

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wbmqda
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R-0323
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
природен камен
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
боја:
античкиот злато
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Висок квалитет
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.