• Свеж
Рака Задави 22mm Бензин Carburetor За Хонда 90 100 110cc WIN100 keihin (копија)

Рака Задави 22mm Бензин Carburetor За Хонда 90 100 110cc WIN100 keihin (копија)

Оценка на посетителот:
DEN 1200.00

Стока
Во продавницата


Рака Задави 22mm Бензин Carburetor За Хонда 90 100 110cc WIN100 keihin (копија)
Рака Задави 22mm Бензин Carburetor Хидрати За 90cc 100cc 110cc Хонда WIN100 Нови Опис : Conditon : 100% Сосема Нова Боја : Како на Сликата Покаже Доза планината diamter : 22mm Монтажа дупка центар дијаметар : 48mm филтер за Воздух планината diamter : 41mm Fitment : Одговара За 90cc 100cc 110cc Хонда WIN100 Пакет се вклучени : 1 X Carburetor

Карактеристики на производот

Осветленост Дел Број:
не се применува
Бренд Име:
SherryBerg
Другиот Дел Број:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Хонгконг
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
не се применува
Специјални Функции:
Carburetor
Материјал Тип:
Легура
Објектот Тежина:
0.5

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.