• Свеж
Бесплатен превозот зима лабава руно мажите товар панталони плус големина М-5XL тренерки машки еластичен појас масти директно долги панталони

Бесплатен превозот зима лабава руно мажите товар панталони плус големина М-5XL тренерки машки еластичен појас

Оценка на посетителот:
DEN 2220.48
DEN 1821.00 -18 %

Стока
Во продавницата

) Прочитате пред да нарачате ве молиме! Вообичаено е дозволиво разлики во големината на се околу 2-3cm во мерењето. Објектот ќе се организира превозот преку Воздухопловната во рок од 6 дена по плаќање расчисти, објектот ќе биде испратена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Воени
Декорација:
Appliques
Панталона Стил:
Карго Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
p-567
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Платно
Половината Големина(во инчи):
2.1-4
Должина:
Full Length
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Во тешка категорија
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
облека дизајнерски детали:
мулти-џеб
Долги панталони:
Панталони
облека технологија:
водата се мијат
Стил:
Моден

Поврзани производи

Плус големина 6XL Мажите Товар Панталони Зима се Згусне Руно Товар Панталони Мажите Секојдневен Памук Воена Тактичка

2158.08 -40 % DEN 1295.00

Големина На Предлог(Само За Референца )Големина M одговара за мажи висина(168173 CM)Тежина(5058 KG)Големи�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.