• Свеж
Топло Шминка Мат Кармин Металик Бои Водоотпорен Долготрајни Прашање Трепет Голи Течни Сомот Метал Кармин Усна Сјај

Топло Шминка Мат Кармин Металик Бои Водоотпорен Долготрајни Прашање Трепет Голи Течни Сомот Метал Кармин Усна

Оценка на посетителот:
DEN 64.80

Стока
Во продавницата


Топло Шминка Мат Кармин Металик Бои Водоотпорен Долготрајни Прашање Трепет Голи Течни Сомот Метал Кармин Усна Сјај
100% Сосема & Висок Квалитет Даде на вашите усни траен долго претрупан боја. Чувајте ги вашите усни меки и moisturized. Постојана Боја на кармин глајд модели на без проблеми на вашите усни, меша добро, и добар вкус премногу. Заличи вашето расположение и осветлена вашето лице. Капацитет : 2.6 ml Боја : 16 бои Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.

Карактеристики на производот

Тип:
Кармин
Бренд Име:
bingfuchun
Корист:
Водоотпорен / Водоотпорен
Количина:
1
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
15g
Број На Модел На:
Метален
Состојка:
мат кармин

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.