• Свеж
2.5-6mm2 MC3 умира и 1.5-6MM2 TYCO умре сет

2.5-6mm2 MC3 умира и 1.5-6MM2 TYCO умре сет

Оценка на посетителот:
DEN 1190.40

Стока
Во продавницата


2.5-6mm2 MC3 умира и 1.5-6 MM2 TYCO умре поставите заменливи умира
2546-4 MC3 Умре Сет 1. За crimping соларни MC3 конектори 2. Crimping опсег : 2.5, 4, 6mm2/14-10 AWG
1546 Tyco умре сет 1. За crimping соларни tyco конектори 2. Crimping опсег : 1.5, 2.5, 4, 6mm2/AWG16-10
Погоден Crimping Алатка A - серија Crimping Алатка LY-серија Crimping Алатка LS-серија Crimping Алатка Е-серија Crimping Алатка АП-серија Cimping Алатка

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
MC3/TYCO умира
Тип:
cimping умира

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.