• Свеж
Забот Форма Ознаки Симпатична Хартија Клип Метал Клипови Белешки Папка за Статистика & Училиште Канцелариски 50Pcs / Многу Бесплатен Превозот

Забот Форма Ознаки Симпатична Хартија Клип Метал Клипови Белешки Папка за Статистика & Училиште Канцелариски

Оценка на посетителот:
DEN 277.92
DEN 250.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Детали за производот Заб форма хартија клип Количина : 50 PCS / многу Боја : боја мешање Големина : 40 * 25мм OPP вреќа пакување
На дознака
1.Може да се направи исплата на нашата онлајн aliexpress продавница со безбедноста Зачувам.
2.Вие исто така може да e-mail вашата нарачка и за нас и плаќаат со Western Union или Банкарски Пренесуваат по
добивање на нашата сметка.
-
Пакет детали
1.Користете Меур Торба да се спакуваат и потоа OPP вреќа пакет по парче,неколку парчиња по голема OPP вреќа.
2.Ако вашата цел количество е над 50pcs,ние ќе ги искористиме картон за надворешниот пакет за вас.
-
Повратни информации
1.Како што повеќето луѓе се свесни, Ali Express функционира на повратни информации систем која е клучна во градењето и воспоставување доверба меѓу купувачи и продавачи слично.
2.Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите ценети клиенти и се надевам дека ќе го стори истото за нас
ако сте среќни со вашиот купување и нашите услуги.
-

Карактеристики на производот

Облик На Хартија Клип:
Yes
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
Хартија Клип
Број На Модел На:
P038
боја:
микс
Повод:
Студентот,Канцеларија
Големина:
40*25mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.