• Свеж
FGHGF 38Pcs 3/8 4-15mm Инчен Метрички Поставите Ratchet Возачот Штекер вртежен момент Клуч Алатка llaveros

FGHGF 38Pcs 3/8 4-15mm Инчен Метрички Поставите Ratchet Возачот Штекер вртежен момент Клуч Алатка llaveros

Оценка на посетителот:
DEN 2270.40
DEN 1430.00 -37 %

Стока
Во продавницата

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.37"
Octangle 3pcs : 3/8, 5/16, 1/4
Конектор 1pc : 1/4-3/8
Продолжување Бар 1pc : 3/8(70mm долго)
Не се лизга се Справи со Ratchet Клуч 1pc : 3/8(204mm долго)
Метрички Стандард 16pcs : 4mm,4. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Број На Модел На:
Ratchet Клуч Socket Set
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Dismountable,Мултифункционални
Тип:
socket set
Количина:
38 компјутери
продолжување бар:
3/8 * 70mm
Големина:
49*28.5*42cm
Ratchet:
3/8 * 184mm
Пакет:
пластична кутија
Contect Глава:
1/4 * 3/8

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.