• Свеж
Ѕвездата на Давид Keychain Гроздобер Израел Ерусалим Метал копче Синџир Шалом Спомен Торба Ознака Еврејските Верски KeyRings трговија на Големо A192

Ѕвездата на Давид Keychain Гроздобер Израел Ерусалим Метал копче Синџир Шалом Спомен Торба Ознака Еврејските

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 170.00 -29 %

Стока
Во продавницата


Повратни информации :
ова е многу важно за секој продавачот, ве молиме љубезно да ми даде позитивен
повратни информации ако добиете вашата цел и да ги задоволи со тоа. ние, исто така, се надевам, ќе може да бидат трпеливи и да останете во контакт со нас за да ги реши сите проблеми.
ШТО АКО ЈАС СЕ ЧУВСТВУВАТЕ НЕЗАДОВОЛНИ СО СОДРЖИНА?
Ние се гарантира да се обезбеди 100% задоволување на услуга за вас.
КОГА МОЈАТА ЦЕЛ ЌЕ БИДЕ ПРЕДАДЕН, ЌЕ ЗГАСНЕ?
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е потврдена од страна на Aliexpress. Но, поради различни светлина и го следат амбиент.Сликите се на вистинските производи.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик
. ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу
2. Затоа, не се грижите откако ќе се чувствувате незадоволни со предмети која ќе ја примите. или контактирајте со нас ако постои
било каков проблем.
Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 12 часа, ако не веднаш!
Откако ќе цел, таму е порака бар, можете да ги споделите со нас вашето избра бои; големина и испорака барање таму.
Плаќање :
Во моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка,во Реално Време
Банкарски трансфер,банкарски Трансфер,Wesern Унија,итн.Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно, ако y ou имате било какви коментари ве молиме
feelfree да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент ќе бидат задоволни со нашите производи и услуги
2.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Tkuamigo
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
a193
Метали Тип:
Сребро,Цинк Легура
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Функција:
keychain
Име:
Ѕвездата на Давид Keychain
Pendant Големина:
28*28mm
клучни синџир:
ѕвездата на давид
Израел Geek:
Еврејската Keychain
ОЕМ:
прифатете
Материјал:
Метал
боја:
антички сребрен
објектот стил:
Ѕвездата на Давид KeyRings
Повод:
Израел Подарок

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.