• Свеж
Кожа за на рака Трендафил Цвеќе Keychain Торба Pendant Автомобил Украси Шарм За Жените Копче Синџир Тока Копче Прстен Porte Clef ЕЈ-590

Кожа за на рака Трендафил Цвеќе Keychain Торба Pendant Автомобил Украси Шарм За Жените Копче Синџир Тока Копче

Оценка на посетителот:
DEN 158.40

Стока
Во продавницата

За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите porblem. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука! Повеќе изненадувања Кликнете тука!. Ние сме посветени да одлични услуги на клиентите , така и за било која причина не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине негативен фидбек. Сепак, ние може да't гаранција ако постојат било какви дополнителни трошоци по испораката. Можете да проверете со вашиот локален обичај.Роуз Кожа за на рака Цвеќиња Keychain Торба Pendant Автомобил Украси Шарм За Жените Копче Синџир Тока Копче Прстен Porte Clef
Детална слика :
ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.
ДАНОК & ДОЛЖНОСТ
Нашите цени и превозот не ги вклучува потенцијалните даночни и должност, whihc е обвинет од страна прилагодено на вашата земја.
ПОВРАТНИ информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Се надеваме дека исто така можете да ни даде за нас откако на вашиот објект е примена.
ПРЕВОЗОТ : Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 30-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (цел помалку од $7) 30-60 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да'т да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигне, ве молиме почекајте за тоа. Ние ќе се пријават помалку од $20 вредност лична употреба подароци за вашите пакет за да се избегнат потенцијални полнење.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ЕЈ-590
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ALYMMO
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
piqiya
Компатибилност:
keychain
Функција:
Декорација
Големина:
нормална големина
боја:
11colors
Моделирање:
крпа цвет
Материјал:
Цинк Легура
Додаток Материјал:
кожа

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.