• Свеж
Мини Џеб Метал Бакнеж Кит Неколку Клучни синџир за Љубителите на Челичното Јаже Клуч на Носителот -M15

Мини Џеб Метал Бакнеж Кит Неколку Клучни синџир за Љубителите на Челичното Јаже Клуч на Носителот -M15

Оценка на посетителот:
DEN 116.16
DEN 84.00 -28 %

Стока
Во продавницата


Мини Џеб Метал Бакнеж Кит Неколку Клучни синџир за Љубителите на Челичното Јаже Клуч на Носителот
Функција : 100% Сосема Нов и Задоволство да се Гарантира. Тоа е екстремен љубовници бакнеж кит копче синџир, убава роденден или Денот на Вљубените подароци . Разни начини на користење, или чанта pendant за автомобил клучните прстени, или носење на год прсти и се ставаат во год џеб како клучен носител, безбеден и удобен. И ние го избере високо квалитетен материјал за да се направи тоа, 316 L хируршки од не ' рѓосувачки челик на кит материјал. Safe Материјал, Противалергиски Класичен високо полиран површината. Идеален за чувствителна кожа,одлично позлатен изработка, долго боја-одржување на време. Сите клучни синџир надмине Ф. Г. А / Д. В барања. Кит е голема тежина 36 g, и својот синџир исто така да го користите трајни челичното јаже, многу многу многу висок квалитет. Сите во сите, тоа е добар избор во вашиот секојдневен живот. кога у примате, u мора да биде горд на год избор. Име : Мини Џеб Метал Бакнеж Кит Неколку Клучни синџир за Љубителите на Челичното Јаже Клуч на Носителот Метали Тип : Цинк легура, Моделот : Кит Боја : црна, sliver, злато, розова. Големина : 0.78" x 1.69" (2 х 4.5 cm), Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x keychain

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Сребро.
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
7HH1100038-S

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.