• Свеж
за Lexus SC300 SC400 Soarer 1992-2000 Автомобил Хаубата Худ Лифт Поддржува Шок Камион на Гас Рамења

за Lexus SC300 SC400 Soarer 1992-2000 Автомобил Хаубата Худ Лифт Поддржува Шок Камион на Гас Рамења

Оценка на посетителот:
DEN 1650.72
DEN 1452.00 -12 %

Стока
Во продавницата

Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)22.56 Компресирани Должина (инчи)14.06 Локација : Хаубата, на Задното Лево и Десно Апликации : се Направи Модел, Модел Година на Моторот Тело Стил за Lexus SC300 База 1992-2000 Сите Мотор Купе за Lexus SC400 База 1992-2000 Сите Мотор Купе за Lexus Soarer База 1992-2000 Сите Мотор Купе
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Карактеристики на производот

Другиот Дел Број:
за Lexus SC300 SC400 Soarer 1992-2000
SC300-Година:
2000,1995,1993,1996,1994,1998,1992,1997,1999
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Производителот Дел Број:
GS0096-2
Објектот Должина:
22.56 INCHES
Објектот Висина:
8 cm
Поставување на Возило:
хаубата хауба
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Lexus Модел:
sc300
Објектот Ширина:
18 cm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.