• Свеж
0.6-2.2 mm Внатрешен Diam Capillary Лабораторија Стакло Countercurrent Viscometer Labware

0.6-2.2 mm Внатрешен Diam Capillary Лабораторија Стакло Countercurrent Viscometer Labware

Оценка на посетителот:
DEN 888.00

Стока
Во продавницата

Производ Објект : 0.6-2.2 mm Внатрешен Diam Capillary Лабораторија Стакло Countercurrent Viscometer Labware
Материјал : Стакло
Capillary I. D : 0.6 mm, 0.8 mm, 1mm, 1.2 mm, 1.5 мм, 2mm, 2.2 mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Карактеристики на производот

Капацитет:
0.6 mm, 1.2 mm, 1.0 mm, 2.2 mm, 0.8 mm, 2.0 mm, 1.5 mm
Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.