• Свеж
2 парчиња/многу 450v 82uf 450v82UF алуминиум electrolytic capacitor големина 18*30

2 парчиња/многу 450v 82uf 450v82UF алуминиум electrolytic capacitor големина 18*30

Оценка на посетителот:
DEN 40.80

Стока
Во продавницата


1
Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
Напон - Номинална 450 V Capacitance 82 UF Толеранција 20% Големина / Димензија 18mm Висина - Седиште (Макс) 30мм Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ENLINCA
Номинална Напон:
450V
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Број На Модел На:
450v 82uf

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.