• Свеж
ALLISHOP 2m RP-SMA машки да SMA женски Двојно Заштитените Сребро Позлатен RG316D За WiFi Wireless

ALLISHOP 2m RP-SMA машки да SMA женски Двојно Заштитените Сребро Позлатен RG316D За WiFi Wireless

Оценка на посетителот:
DEN 473.76
DEN 417.00 -12 %

Стока
Во продавницата


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Ако
не може да се добие нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.ALLISHOP 2m RP-SMA машки да SMA женски Двојно Заштитените Сребро Позлатен RG316 D За Wi Fi Wireless
RF кабел собранието/Кабел/Скокач кабел/Интерфејс Кабел Спецификации :
Кабелот Тип(Име)
SMA женски RG316 кабел
Должина На Кабел
2 M (Прилагодено Должина на Располагање)
Оперативен Фреквенција
DC0-3 GHz
VSWR
@DC-3 GHz
Издржливост
≥500 циклуси
Водоотпорен Го Оценувате
IP68
Температурата На Работа
45 °C-85 °C
Делови Име
Материјал
Позлата
Телото
Дувачкиот
Ni
Изолатор
PTFE

Внатрешниот Проводник
Phosphor Бронза
Ау
Спојување Нут
Дувачкиот
Ni
Ferule
Annealed Бакар
Ni
Пропусниот опсег 100 MHZ
1 )да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери
и да ги реши тоа за вас наскоро.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
SMA-к
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Адаптер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.