• Свеж
Бесплатен превозот алуминиумско куќиште електроника водоотпорни електронски кутија алуминиум делница кутија метално куќиште 64*58*38mm

Бесплатен превозот алуминиумско куќиште електроника водоотпорни електронски кутија алуминиум делница кутија метално

Оценка на посетителот:
DEN 1140.00

Стока
Во продавницата

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, brokeragefees, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Услови за користење :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За руски клиенти, pls кажете ни го вашето име и презиме(најмалку 3 зборовите), вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост wll не relases пратката и да се врати во Кина!
3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. За Бразилската клиенти, ако у сакате да брод од страна на Fedex или DHL, pls кажете ми кои се вашите CPF или CNPJ број.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
XD-FA1
производител:
Xinda
Надворешни Димензии:
64*58*38mm(2.52*2.28*1.49 инчи)
Тип:
алуминиум леене
Функција:
водоотпорен електрични делница кутии
Нето тежина:
200g
боја:
Сива
Дел Број:
XD-FA1
Пакување:
1pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XD-FA1

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.