• Свеж
ALLISHOP 10M Coax Продолжување Кабел RP SMA Машки да SMA Женски - Антена Доведе 50 ohm Заштитените Сребро Позлатен RG316D Ултра Ниска Загуба

ALLISHOP 10M Coax Продолжување Кабел RP SMA Машки да SMA Женски - Антена Доведе 50 ohm Заштитените Сребро Позлатен

Оценка на посетителот:
DEN 953.76
DEN 840.00 -12 %

Стока
Во продавницата

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери
и да ги реши тоа за вас наскоро. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ALLISHOP 10 M Coax Продолжување Кабел RP SMA Машки да SMA Женски - Антена Доведе Extender 50 ohm Заштитените Сребро Позлатен RG316 D Ултра Ниска Загуба
RF кабел собранието/Кабел/Скокач кабел/Интерфејс Кабел Спецификации :
Кабелот Тип(Име)
SMA женски RG316 кабел
Должина На Кабел
10 M (Прилагодено Должина на Располагање)
Оперативен Фреквенција
DC0-3 GHz
VSWR
@DC-3 GHz
Издржливост
≥500 циклуси
Водоотпорен Го Оценувате
IP68
Температурата На Работа
45 °C-85 °C
Делови Име
Материјал
Позлата
Телото
Дувачкиот
Ni
Изолатор
PTFE

Внатрешниот Проводник
Phosphor Бронза
Ау
Спојување Нут
Дувачкиот
Ni
Ferule
Annealed Бакар
Ni
Пропусниот опсег 100 MHZ
1 )да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако
не може да се добие нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
SMA-к
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Адаптер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.