• Свеж
100pcs 1.35 mm x 3,5 мм Машки DC Моќност Plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Адаптер 3.5*1.35 mm

100pcs 1.35 mm x 3,5 мм Машки DC Моќност Plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Адаптер 3.5*1.35 mm

Оценка на посетителот:
DEN 599.04

Стока
Во продавницата

100pcs 1.35 mm x 3,5 мм Машки DC Моќност Plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Адаптер 3.5*1.35 mm
Количина : 10 0 Компјутери
Спецификации :
DC Моќност Машки Приклучок Конектор Име на Производ : DC Приклучок;Тип : 3.5 х 1.35 mm Машки Plug Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина : 100 x DC Приклучок

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
3.5*1.35 mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.