• Свеж
5PCS 25ММ Метал Snap Копчиња Невидливи Прилепува Fastener Притиснете Botones За DIY Шиење Грб Windbreaker Прибор за Облека

5PCS 25ММ Метал Snap Копчиња Невидливи Прилепува Fastener Притиснете Botones За DIY Шиење Грб Windbreaker Прибор

Оценка на посетителот:
DEN 175.68
DEN 167.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Повратни информации 1. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Превозот 1,ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 6 ден. Ако постои било каков проблем со вашиот купување.

Карактеристики на производот

Големина:
25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
4-006
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Shawnmanor
Декорација:
Никој
Големина:
25mm
боја:
како се покаже слика
Количина:
5pcs

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.