• Свеж
100PCS 12MM 4-Дупки дрво цвет цртани филмови копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци WCB-156

100PCS 12MM 4-Дупки дрво цвет цртани филмови копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци WCB-156

Оценка на посетителот:
DEN 120.00

Стока
Во продавницата

Ако не сте задоволни со производот(ите) за било која причина,ве молиме да бидат слободни да контакт. Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање,само ако сме држава друг начин на превозот.Тоа може да оди повеќе од 25 дена,ако не може да се добие во рок од 90 дена, бидејќи ние брод надвор,ве молиме ни e-mail. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Материјал : Дрво
Големина : 12 MM
Боја : Како На Сликата
Количина : 100 компјутери
Точка Бр. Штом ќе ја плати за производ(и), ние ќе ја испрати својата парцела во рок од 24 часа.
Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од приемот на производот(ите),Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно поскоро;ќе испрати нов производ(и) или враќање на сите на пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 90 дена. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуга.Поради локалните испраќање или други причини. Пратката нормално зема во рамките на 25-60 работни дена да пристигнат.Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Ако ви треба од нив да биде транспортирана со express mail превозот(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас.

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
as
is_customized:
Yes
Големина:
as

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.