• Свеж
12 Бои 180Sets 9.5 mm 16 Бакар Prong Snap Копчиња во Комбинација Fastener и Една Клешти За Prong Прилепува Копчиња Мешани Комплет n m

12 Бои 180Sets 9.5 mm 16 Бакар Prong Snap Копчиња во Комбинација Fastener и Една Клешти За Prong Прилепува Копчиња

Оценка на посетителот:
DEN 1103.52

Стока
Во продавницата

Бои : 12 Бои се Меша да се 180sets.Prong во облик на snap копчиња, исто така, имаат 4 делови,обоени еден е направен од Бакар,а други се направени од метал (Што е разликата меѓу другите,обично сите се направени од Метал)
2.5 mm Prong сврзувачки елементи
1.5 mm 16 Бакар Prong Snap Копчиња во Комбинација Fastener и Една Клешти За Prong Прилепува Копчиња Мешани Комплет
Добра вест!
Сега ние додадете 30 комплети за слободни,ќе добиете 180sets !!!
Имаме само 50 многу 180sets пакување во парк!!Побрзај pls!
1.
Состојба : Нова
Секоја боја 15 сетови (1 сет прилепува вклучува 2 Капи & 1 студ и 1 приклучок)
Ако ви треба што е можно snap копчиња,подобра цена!!
Клешти За Prong Snap Копчиња
За употреба во примена polyacetal смола прилепува во вашиот шиење и изработка на проекти
Идеален за дома канализација кои не сакаат да инвестираат £ стотици професионално притиснете
На клешти совршено работи со димензии 9.5 mm snap сврзувачки елементи,
.
Добредојдовте на трговија на големо,јас ќе ви даде подобро соодветно на вашите квантитет.Многу успешни клиенти од различни земји.
12 Бои 180 Sets 9.Сега Prong snap копчиња е во парк сега.Ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note :
1.Сега бои се на располагање е Б1 Б3 Б5 B7 Б14 B16 B18 B19 B28 B40 B44 B47 и Сребро,Целосно 13colors ,Можете да изберете 10colors најмногу да се меша 180 сетови.5 mm(исто така наречен 16) prong snap копчиња,автентични Snap копчето,дијаметар на површината=9.Комплет includs еден Клешти за Prong Snap Копчиња,таа се Користи само за 9.13 бои се во парк за прв пат,ќе се меша со 15sets секоја боја(Целосно 180sets) Prong snap копчиња
2.Добредојдовте на советуваат бои ви се допаѓа,ние ќе ја додадете повеќе бои во иднина според тоа,Вашите предлози се многу важни за нас.

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Бренд Име:
KAM
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
PS 14001
Метал Тип:
Бакар
боја:
13 бои
Големина:
9.5mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.