• Свеж
100PCS 15*20MM Мечка дрво цртани филмови копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци WCB-017

100PCS 15*20MM Мечка дрво цртани филмови копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци WCB-017

Оценка на посетителот:
DEN 143.52

Стока
Во продавницата


Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од приемот на производот(ите),Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно поскоро;ќе испрати нов производ(и) или враќање на сите на пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 90 дена.
Материјал : Дрво
Големина : 15*20 MM
Боја : Како На Сликата
Количина : 100 компјутери
Точка Бр. Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање,само ако сме држава друг начин на превозот.Поради локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 25 дена,ако не може да се добие во рок од 90 дена, бидејќи ние брод надвор,ве молиме ни e-mail. Ако не сте задоволни со производот(ите) за било која причина,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно. Штом ќе ја плати за производ(и), ние ќе ја испрати својата парцела во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
as
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.