• Свеж
ХЛ 19MM 100pcs Мешавина Боја Ѕвезда Flatback Пластични Копчиња DIY Scrapbooking Децата Облека, Прибор за Шиење

ХЛ 19MM 100pcs Мешавина Боја Ѕвезда Flatback Пластични Копчиња DIY Scrapbooking Децата Облека, Прибор за Шиење

Оценка на посетителот:
DEN 95.52
DEN 91.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Важно известување
1.Ако се избере "На Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "пратката.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не нуди информации на превозот, но ние бидете сигурни дека можете да го добиле.( тоа не може да биде песна откако пратката лево Кина).Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.
2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме
контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
3.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена јас
ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа . ви благодариме за вашата поддршка .
Имајте пријатен шопинг !!!
Опис :
Состојба : 100% сосема нов
Боја : комбинација од бои
Големина : 19mm
КОЛИЧИНА : 100pcs (ќе добиете боја по случаен избор)

Карактеристики на производот

боја:
100pcs
Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
Ѕвезда
Број На Модел На:
19mm
Бренд Име:
HL
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Пластични Тип:
Најлон
Техника:
Обоена
Декорација:
Никој

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.