• Свеж
Мешани Мода одговара Дизајн Дрвени Копчиња За Шиење рачно изработени Scrapbooking Занаети 50pcs 15mm MT0991

Мешани Мода одговара Дизајн Дрвени Копчиња За Шиење рачно изработени Scrapbooking Занаети 50pcs 15mm MT0991

Оценка на посетителот:
DEN 66.72
DEN 63.00 -6 %

Стока
Во продавницата


Производ Детали
Мешани Мода одговара Дизајн Дрвени Копчиња За Шиење рачно изработени Scrapbooking Занаети 50pcs 15mm MT0991
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 15mm
Дупка Големина : 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT0991
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
MT0991
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.