• Свеж
5m Облак Мини Корекција Лента Слатка Бела Надвор Канцелариски Училиште Канцеларија Снабдување

5m Облак Мини Корекција Лента Слатка Бела Надвор Канцелариски Училиште Канцеларија Снабдување

Оценка на посетителот:
DEN 51.84
DEN 43.00 -17 %

Стока
Во продавницата

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. Постојан вид селотејп тркач обврзници веднаш, чисто и навремено-слободни.Карактеристики : флексибилен мини ролери главата овозможува непречено, во согласност поставеност. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 Pc x Корекција Лента
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Карактеристики на производот

боја:
Случаен испорака
Тип:
корекција лента
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
9A10477

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.