• Свеж
Metting Joura Гроздобер Бохемски Етничка Злато Семе Мониста Headband Партија Кристал Коса Бенд Косата Додаток

Metting Joura Гроздобер Бохемски Етничка Злато Семе Мониста Headband Партија Кристал Коса Бенд Косата Додаток

Оценка на посетителот:
DEN 95.52

Стока
Во продавницата

Известување
Ако на превозот надомест е премногу,ве молиме порака ни да се прилагоди на превозот надомест!
бохемски злато семе мониста цвет headband
Опис : монистра headband
материјал : семе мониста
позлата : злато
боја : златна
големина : 48-53cm

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SHB0179
Тип:
Headbands
Бренд Име:
metting joura
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
боја:
Пинк

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.