• Свеж
модерен црвено дизајн жените цвет венец коса бенд за партијата или свадба еластична headress додаток

модерен црвено дизајн жените цвет венец коса бенд за партијата или свадба еластична headress додаток

Оценка на посетителот:
DEN 448.80
DEN 229.00 -49 %

Стока
Во продавницата

модерен црвено дизајн жените цвет венец коса бенд за партијата или свадба еластична headress додаток
Материјали : свила,сатен,итн
Големина : прилагодлив
Пакет : 1pcs по OPP вреќа
Состојба : 100% Нови
Производ Уште Екранот
Производ Детали Екранот
Не двоумете се,ве молам.Тоа е навистина добар избор за да декорирате вашиот живот. На венец е рачно изработени,не можеме да го стори истото во секое време !
Секој цвет garlands густината и должината може да биде мала разлика,Секоја боја на цвет големината може да биде малку различен од извршување на совршен про внимателно шут
Таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла,ние ви ветувам 90%-98% Сличен на слики.
Ако постојат мали монистра исклучување, се ре-инсталира, не влијае на користењето, не го прифати враќа или оштетена стока и други спорови, ако купувачот не може да го прифати, ве молиме да се купи со претпазливост
Ако на монистра се не е завршена, тоа е нормално, умот купувачи, ве молиме да се купи со претпазливост
Ако венец над лепак, ве молиме избришете, а не како причина за да се вратите, умот купувачи, ве молиме да се купи со претпазливост

Карактеристики на производот

Големина:
stardand
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
addilyn
Материјал:
Свила,Пластика,Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
MX003
Тип:
Tiaras
Клучни зборови:
цвет венец headwear
Големина:
stardard
боја:
како слики
Нето тежина:
0.1 кг
Стил:
Корејски Дизајн
Повод:
Партија/свадба Декоративни/модна ревија/подарок
Употреба:
hiar додаток
Место на Drigin:
Жеџијанг Yiwu
Материјал:
сатен,свила,итн
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.