• Свеж
Meetcute Мода Природата Камен Хексагонална Колона Pendant Шноли Сребро Месечината Коса Клип Шарм Hairwear Коса Додатоци За Жена

Meetcute Мода Природата Камен Хексагонална Колона Pendant Шноли Сребро Месечината Коса Клип Шарм Hairwear Коса

Оценка на посетителот:
DEN 95.52
DEN 89.00 -7 %

Стока
Во продавницата


**Драги пријатели, Добредојдовте во мојата продавница!!
Ако вашиот објект не пристигнат на време, или имате било какви проблеми околу објектот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене прво, јас ќе се обидам мојата најдобра реши да им помогне тоа ПОБРЗО! Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации до нас пред да се поврзеш ми го реши проблемот.
Многу ви благодариме за вашето внимание и да купите**
Опис на производот : 100% Сосема нов и висок квалитет
Направени од природата камен материјал, 8 боја на располагање, мода и специјални, одговараат за сите прилика, да се покаже вашиот шарм и убава
Бренд : Meetcute Материјал : Алуминиумски + Природата Камен Боја : црна, транспарентни протеини, бел бор, црвени линии, аметист, malachite зелени, зелената злато, зелена Dongling
Месечината Големина : 52mm * 40mm
Pandant Големина : 40mm * 8мм
Weigth : 10g
Моделирање : Геометриски тип
Погоден за прилики : свадбена, партија
Hairpin Категорија : Страна клип
Пакет се вклучени : 1 Парче Hairpin

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Meetcute
Тип:
Шноли
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
tfl025moon71103
Материјал:
Алуминиумски+Природата Камен
боја:
Црна, транспарентни протеини, бел бор, црвени линии, аметист, malachite
месечината Големина:
52mm*40mm
pandant големина:
40mm*8мм
weigth:
10g

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.