• Свеж
Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример Губење на Машина за Сечење Електрична Машина За Фризура машина Брада Trimer

Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример Губење на Машина за Сечење Електрична Машина За Фризура машина Брада

Оценка на посетителот:
DEN 1543.20
DEN 1034.00 -33 %

Стока
Во продавницата

Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример Губење на Машина за Сечење Електрична Машина За Фризура машина Брада Trimer Спецификација Бренд : лили ja број на Модел : RFCD-3300 Боја : Златна Текст : AC 100-240 V, 50/60 Hz Излез : 5 W 2.4 V Време на Полнење : 3 часа Користење Време : 180mins (кога целосно наполнета) Големина : 45*175mm Нето тежина : 0.206 kg Функција Криви сечилото дизајн Насочат & Против пролизгување се Справи со Ниско ниво на бучава Технологија индикаторот за Полнење да Plug-in-и cordless Unoversal напон Cordless оперативни Пакет содржина 1 x Li-on Батерија 1 x чистење со четка 1 x Масло шише 4x чешел 1 x Manual 1 x адаптер

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Косата Тример
Големина:
17.5cm*4.5cm
Бренд Име:
bbt
Број На Модел На:
RFCD-3300
Материјал:
ABS
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Батеријата:
1500 м-р Li-on батерија
Време На Полнење:
2 часа
Време на извршување:
180 минути
сечилото:
Титаниум Керамички Нож
лимит чешел:
3, 6, 9, 12mm
Тип:
косата clipper тример
погоден:
Мажи,деца,бебе,салон

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.