• Свеж
CARBURETOR & Заптивка Хидрати за Tecumseh 640034A 640034 OHV Серија w/ Гориво Електромагнетниот

CARBURETOR & Заптивка Хидрати за Tecumseh 640034A 640034 OHV Серија w/ Гориво Електромагнетниот

Оценка на посетителот:
DEN 1084.32

Стока
Во продавницата


Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како Слики
Тежина :  250g
Пакетот Вклучува : Како На Сликата
Го Заменува Tecumseh :
640034 A 640034
Доаѓа како на сликата.
Се вклопува многу OHV и ОВ Серија Tecumseh Мотори.
MBT330 A
Buyes&Потребни
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака
1. Превозот методи
2.Време на испорака
Русија 7-15working дена
Азија/Северна Америка/Австралија на 7-15working дена
Западот на Европа од 7-15working дена
Јужна Америка или друга област во 15-35working дена
Враќање&Наплата
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите барања гаранција
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Карактеристики на производот

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
Други
сертификација:
Други
Напред Брзина:
Никој
Сечење Ширина:
Никој
Бренд Име:
Л JIANGLI ЛЕГЕНДА
Број На Модел На:
640034A 640034
Тип:
Никој

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.