• Свеж
4pcs/Многу Топло Висока Половината Секси Жени Гаќи Traceless Печати Флорални Плус Големина XXL долна облека Памук Жените Beiefs Бесплатен Превозот

4pcs/Многу Топло Висока Половината Секси Жени Гаќи Traceless Печати Флорални Плус Големина XXL долна облека

Оценка на посетителот:
DEN 522.72
DEN 418.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .7% Наплата
Совети : К indly имајте на ум дека превозот начин е Кина Пост Воздух Mail,времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Ако ви треба нешто итно, ве Молиме изберете EMS/DHL shippment (5-7 работни дена да пристигне).
На Дното вилушка Материјал : Памук Половината Type : High-појас
Функција : Не-трага, Изложени,Носат Buttock S tyle : Кратко /Гаќи
Дизајн Карактеристики : Print / Жакард Ткаат
Четири Големина : 160/M,165/L,170/XL,175/XXL
Пакување : 4 Парчиња/Многу Пакет ing
7 Colors : Црна, Кожа, Црвена, Светло Сина,Светло Виолетова,Вино Црвено,Црвена Лубеница
Answer : ___________________________ NOTE :
Објектот има 4 компјутери гаќи во 1 многу
ве молиме да ни остават порака која боја ти треба.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Пораст Тип:
Висок Пораст
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
CF1566
Бренд Име:
Feilibin
Гаќи Тип:
Кратко
Материјал Состав:
100Cotton

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.