• Свеж
Yasemeen Висока Половината Лесна Памучни Гаќи Нова Жешка Половината Контрола долен Веш Гаќи Плус Големина Жените Чипка Гаќи, за Жени

Yasemeen Висока Половината Лесна Памучни Гаќи Нова Жешка Половината Контрола долен Веш Гаќи Плус Големина Жените

Оценка на посетителот:
DEN 545.28
DEN 284.00 -48 %

Стока
Во продавницата

modname=ckeditor
modname=ckeditor
1. Ние ќе ја пратите пратката во рок од 1-3 дена по уплатата е потврдено.
2. Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број во оваа веб-страница : www.17track.net/en
3. Времето за испорака е зависеше на испорака компанија која ќе го изберат. Ако чекате повеќе од 60 дена , ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот со вас. modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
yasemeen
Материјал:
Памук,Полиестер,Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
чипка гаќи
Пораст Тип:
Висок Пораст
Број На Модел На:
8888
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.