• Свеж
Dower Мене Луксузни Модни Супер Bling Сјајот Целосно Црн Дијамант Кристал Случај Маска За iPhone X 8 7 6 6S Плус

Dower Мене Луксузни Модни Супер Bling Сјајот Целосно Црн Дијамант Кристал Случај Маска За iPhone X 8 7 6 6S Плус

Оценка на посетителот:
DEN 191.52

Стока
Во продавницата


Dower Мене Луксузни Модни Супер Bling Сјајот Целосно Црн Дијамант Кристал Случај Маска За i Phone X 8 7 6 6 S Плус Бесплатен превозот
Ние се обезбеди добар квалитет производи!
Ние поддршка капка превозот!
Добредојдовте w holesale и мало!

Карактеристики на производот

Материјал:
За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Бренд Име:
dower мене
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
Големина:
7 Sizes
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Jewelled,Симпатична,Сјајни
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Со Прст Прстен
Тип:
кристал случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Дијамант Прст Прстен Зафат Флорални Шема
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.